KONST / Litografier / Färglitografi 8516128
nr 851 6128
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), Trosa, 263/360, signerad, motivets mått: 46x55
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 20:57:43
500 kr
800 kr
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.200 kr
1.300 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg